אוקטופוס בר - Octopus bar Tel Aviv
אוקטופוס בר It Will Catch You 
התערוכה 3, נמל תל אביב.  shai@octopusbar.co.il

צרו קשר:
054-5448444
shai@octopusbar.co.il
  לקבוצה בפייסבוק

 

ליינים צרו איתנו קשר סרטון

אוקטופוס בנמל תל אביב

נמל תל אביב הוא איזור בילויים שוקק חיים, שמציע אפשרויות בלתי נגמרות כמעט להעביר את לילות סוף השבוע וכל לילה בפני עצמו, אם זו הליכה על הטיילת הארוכה, ישיבה בבר אפלולי ותוסס חיים או בילוי במועדון קצבי שלא נותן לנוח. אבל מתי בפעם האחרונה פגשתם אוקטופוס בנמל תל אביב – תמנון שמשתרע על פני 400 מטרים רבועים?

 

לא לפחד – מדובר בתמנון ידידותי במיוחד
מידי ערב, תוכלו למצוא
אוקטופוס בנמל תל אביב. בגודל טבעי. לא, לא מדובר בתמנון אמיתי, חי ומאיים. להיפך: זהו תמנון ידידותי מאוד, שמזמין אתכם להתארח אצלו בכל פעם שאתם זקוקים למקום שיחמם אתכם בלילות החורף הקרים.

זהו דאנס בר חדיש ורענן שנקרא אוקטופוס בר וממוקם בלב נמל תל אביב, ברחוב התערוכה 3. התמנון הזה אכן משתרע על פני 400 מטרים רבועים – שטח גדול במיוחד המיועד למבלים רבים בגילאי 25 ומעלה, שמחפשים אווירה קצת אחרת, חו"לית, בלב תל אביב.

 

לחפש אחר אוקטופוס בנמל תל אביב
לאחר שתבקרו במקום, בהחלט תחפשו אותו בכל פינה. אז הגיע הזמן שתשננו: באזור בו פועל ה-TLV הוותיק והמצוין נמצא היום דאנס בר צעיר, שכבר מושך אליו אינספור מבלים מידי לילה, מהרגע בו נפתח.

אכן, דאנס בר אוקטופוס בנמל תל אביב פועל מידי יום, לאורך כל השבוע, למעט יום ראשון. בכל ימי השבוע הכניסה היא, כאמור, לבני 25 ומעלה, כשבסופי השבוע הרף עולה: רק בני 27+ יוכלו להיכנס למועדון ולספוג את האווירה המיוחדת.

 

לספוג את ניו יורק כאן בתל אביב
רבים מאוד מהאנשים שביקרו בניו יורק, נשבעו כי במקרים לא מעטים הרגישו ממש כמו בבית, כאן בתל אביב. בר אוקטופוס בנמל תל אביב מאפשר לכל מבלה לקבל את התחושה ההפוכה והמבוקשת כל כך: ניו יורק 'בעיר הגדולה' של ישראל.

האווירה הזו מתאפשרת בזכות העיצוב המיוחד של האוקטופוס בר, בזכות האנשים והקלאסה ובעיקר בזכות מוזיקה שנבחרת בקפידה בכל פעם מחדש – שילוב של מוזיקת מיינסטרים לועזית וישראלית יחד עם האוס ניו יורקי אמיתי.

 

אירועים פרטיים עם אוקטופוס בנמל תל אביב
כבר ציינו שמדובר בתמנון מיוחד במינו. כשתמצאו את אותו אוקטופוס בנמל תל אביב תגלו שהוא לא מיועד אך ורק למסיבות, לריקודים ולקצב בלתי פוסק. באוקטופוס בר תוכלו גם לקיים אירועים פרטיים מסוגים שונים, בנוחות ובקלילות.

הגלריה הפרטית של אוקטופוס בר היא קומה נוספת, רחבת ידיים, המשקיפה אל רחבת הריקודים. בזמן שהמועדון פועל או בערב סגור ומיוחד, ניתן לערוך בגלריה הפרטית  ימי הולדת, אירועי חברות או מסיבת רווקים, בהשתתפות עד 150 איש.

 

אוקטופוס בנמל תל אביב – מה עם תמונות?
גם לזה יש כמובן מקום. במהלך הערב עוברים בין החוגגים צלמים מקצועיים מטעם אוקטופוס. מאחר ובכל יום נערכת מסיבה אחרת, לא תמיד ניתן לאתר כל תמונה, אך עמוד הפייסבוק או הקבוצה של אוקטופוס בר פעילים בכל יום ובהם ניתן למצוא את מרבית התמונות.

חשוב שתדעו: בימי ראשון, לפחות כיום, המועדון לא מפעיל ליין או מסיבה פתוחה. ימי ראשון שמורים לאירועי חברה כאלו ואחרים.

בכל שאר הימים מחכה לכם אוקטופוס בר בנמל תל אביב , עם מסיבות והפתעות לא שגרתיות, פשוט בואו בשעה מוקדמת, מומלץ ב22:00 הבטיחו את מקומכם וזכו לבילוי נפלא במקום מיוחד.