אוקטופוס בר - Octopus bar Tel Aviv
אוקטופוס בר It Will Catch You 
התערוכה 3, נמל תל אביב.  shai@octopusbar.co.il

צרו קשר:
054-5448444
shai@octopusbar.co.il
  לקבוצה בפייסבוק

 

ליינים צרו איתנו קשר סרטון

אוקטופוס בר הוא דאנס בר שמציע לכם במקום אחד כמה דברים שחשוב מאוד למצוא בכל מועדון: רחבת ריקודים, מוזיקה טובה, בליינים איכותיים ואפשרות לארגן אירועים פרטיים באין מפריע. זהו דאנס בר חדש יחסית, שמנסה לבלוט בשמי עולם הבילויים הישראלי – ואט אט גם מצליח.

אוקטופוס בר: לבלות בכיף בכל רגע
לא פשוט למצוא את 'המקום שלך' מבין שלל הפאבים, המועדונים והדאנס ברים בישראל. לכל אחד יש את היתרונות ואת החסרונות שלו. אוקטופוס בר יכול בהחלט להיות המקום שלך, אם רק תרצה בכך. זהו דאנס בר שיש בו יותר ממה שמקום בילוי ממוצע יכול להציע, ואנחנו כאן כדי לספר לך על זה.

תוכל לחגוג מסיבות רווקים, ימי הולדת ואירועים עסקיים
אחד הדברים הייחודיים שתמצאו במקום הוא האפשרות לחגוג כמעט כל אירוע שתרצו. אוקטופוס בר כולל גלריה בקומה עליונה נפרדת, שמשקיפה על רחבת הריקודים ומאפשרת לציין אירועים מסוגים שונים בפרטיות – אך באווירת המקום. 

כפי שציינו, הגלריה של אוקטופוס בר היא חלל נפרד, שלא 'מתערבב' עם הרוקדים ברחבה המרכזית. היא יכולה לארח בין 80 ל-150 איש באותו זמן – בדיוק הכמות המתאימה לאירועים פרטיים בגודל בינוני, כמו ימי הולדת, מסיבות רווקים או אירועים עסקיים.

המבנה הגבוה בו נמצא אוקטופוס בר איפשר את בנייתה של הגלריה בצורה כזו שתתאים לכמות גדולה של אנשים, מבלי שאלו ירגישו בדוחק. כשכל אורח באירוע הפרטי יכול גם להשקיף – או להצטרף – אל רחבת הריקודים, אירוע פרטי כזה מקבל ערך מוסף שלא מתאפשר בדרך כלל במקומות מסוג זה.

אוקטופוס בר מציע אפקטים מיוחדים ו... הפתעה מיוחדת
העיצוב של אוקטופוס בר מבטיח, יחד עם תאורת המועדונים המוכרת לכולם, אפקטים ומראות מיוחדים, שמוסיפים כמובן לאווירת הריקודים במקום. רוב התאורה במקום נשלטת על ידי אורגן אורות גלי – אחת האטרקציות וההפתעות המבוקשות ביותר במקום ואמצעי שנחשב לנדיר מאוד במחוזותינו.

אוקטופוס בר מציע יותר מרוב המועדונים בארץ. לא סתם הוא ממוקם במרכז הבילויים של ישראל – נמל תל אביב המחודש – ונחשב לדאנס בר מבטיח. אם אתם מחפשים מקום מיוחד לבלות בו, באמצע השבוע או בסופו, אוקטופוס בר מחכה לכם.