אוקטופוס בר - Octopus bar Tel Aviv
אוקטופוס בר It Will Catch You 
התערוכה 3, נמל תל אביב.  shai@octopusbar.co.il

צרו קשר:
054-5448444
shai@octopusbar.co.il
  לקבוצה בפייסבוק

 

ליינים צרו איתנו קשר סרטון

אוקטופוס תל אביב

כשחשבו מקימי אוקטופוס בר על המתכון המושלם למועדון החדש, הם כמובן לקחו בחשבון את המיקום. לכן, לא פלא שעבור אוקטופוס תל אביב נבחרה כמקום המתאים. ולא סתם תל אביב – הנמל המחודש. שני הנתונים האלו העניקו לאוקטופוס התחלה נפלאה, שמתבטאת כבר כעת במסיבות מקפיצות ומבוקשת מאוד. והשם אוקטופוס נבחר על שם המקום האגדי שהיה בנמל בשלהי שנות ה90.עבור אוקטופוס תל אביב היא המקום המושלם
אנשי אוקטופוס בר הם אלו שאחראים על מועדון הסאבלט שפעל בתל אביב בקיץ ועוד מבחר מקומות ברחבי תל אביב. בתור מומחים בתחום הבילויים של העיר, היה ברור שתל אביב תהיה המקום הנכון גם עבור
אוקטופוס. אבל המיקום המדויק שלו לא נבחר סתם כך.

 

אוקטופוס תל אביב הוקם בצמידות למועדון בעל השם מהגדולים בארץ: ה-TLV. למעשה, אוקטופוס בר ממוקם בגבו של ה-TLV ולכן אין אפשרות לפספס אותו. האוקטופוס של תל אביב לא רק משתף פעולה עם המועדון הוותיק, אלא גם מתחלק איתו בכמות המבלים שמגיעים למקום.

להקים מועדון חדש בצמוד ל-TLV זו פעולה שיש בה היגיון וגם הימור. מצד אחד, רבים מגיעים לאיזור הזה כבר באפן אוטומטי, משום שהם יודעים ששם נמצא המרכז של עולם הבילויים בעיר. מצד שני, עבור אוקטופוס תל אביב היא משהו חדש לגמרי. לצאת לדרך בצמוד ל-TLV לא תמיד יהיה דבר קל. אך זו הגדולה של אנשיו.

 

עבור אוקטופוס תל אביב היא אתגר
וזו בדיוק הסיבה בגללה נבחר המיקום הזה. את אנשי אוקטופוס תל אביב ומבליה כלל ללא מפחידים. הם מכירים את העיר ואת אופי הבילוי בה ולכן אין להם שום בעיה למקם את המועדון החדש במקום כל כך רגיש. להיפך. הם נהנים מזה.

כי עבור מועדון חדש, תל אביב תהיה כמעט תמיד הצלחה. כמות המבלים באיזור הזה עצומה, ובמיוחד בין מבני נמל תל אביב. לכן, מבחינת אוקטופוס תל אביב היא לא חוויה מפחידה, אלא הזדמנות להיחרט לתמיד בהיסטורית המועדונים של ישראל.

כניסה לאוקטופוס בר
כמרבית המקומות בעיר, הכניסה למקום מותנית בהרשמה ברשימות המקום.
את רשימות הכניסה מנהלים היחצנים אישית ומזמינים את הקהל הקבוע שלהם למקום, אלו אשר מזמינים שולחן מראש ואורחיהם, יופיעו ברשימות גם כן, עד השעה 22:30. (הזמנת שולחן כרוכה בהזמנת מינימום של בקבוק ).

הרשימות היחידות שנמצאות בכניסה לאוקטופוס בר הן עבור אנשים שהגיעו להשתתף באירוע פרטי במועדון. כן, אוקטופוס בר הוא מעט חריג בנוף של העיר הגדולה: ללא תנאים בכניסה (למעט כמובן הגבלת הגיל), עם אפשרות לערוך אירועים פרטיים מסוגים שונים – אוקטופוס הוא מועדון מיוחד.

 

מבחינת אורחי אוקטופוס תל אביב לא מעשנת
לרבים חשוב היום לדעת האם המקום אליו הם יוצאים מלא בעשן סיגריות או שהאוויר שבו הרבה יותר נקי. עבור המבלים שיגיעו אל אוקטופוס תל אביב תהפוך לכמה שעות לאיזור ללא עישון. המעשנים יוכלו ליהנות גם הם, באיזורי עישון מיוחדים. וכך כולם מרוויחים – גם המעשנים וגם אלו שלא, יוכלו לרקוד, לשמוח ולחגוג בלי הפרעות.

בנוסף, אוקטופוס בר מציע למבלים שלושה בארים ארוכים וגדולים, רחבת ריקודים שיכולה להכיל במקביל מאות רוקדים ואף גלריה שמשקיפה על הרחבה מלמעלה – הודות להאנגר הגבוה בו ממוקם האוקטופוס – ובה ניתן לערוך את האירועים הפרטיים אותם הזכרנו קודם. מהבחינה הזו, עבור אוקטופוס תל אביב היא בהחלט המקום המושלם, בשל המבנים המיוחדים והמיקום המבטיח של הנמל המחודש.