אוקטופוס בר - Octopus bar Tel Aviv
אוקטופוס בר It Will Catch You 
התערוכה 3, נמל תל אביב.  shai@octopusbar.co.il

צרו קשר:
054-5448444
shai@octopusbar.co.il
  לקבוצה בפייסבוק

 

ליינים צרו איתנו קשר סרטון

 

בלייני ישראל זקוקים בכל יום לחידוש. הם צריכים מידי שבוע לקבל משהו אחר, משהו שטרם ראו כמותו, מקום בילוי שייתן להם ערך מוסף. על התמנון מהנמל כבר שמעתם? אם לא – הגיע הזמן להכיר: Octopus Bar, דאנס בר חדש במשפחת הבילויים של נמל ת"א, שנמצא כאן כדי להציע לכם הרבה מאוד.


מחפש דאנס בר בראש שלך? Octopus Bar
ראשית, Octopus Bar הוא דאנס בר לבני 26+, וזה לא נתון שגרתי בנוף הבילויים הישראלי. לא רק באמצע השבוע – בכל יום מגיעים אל octopus bar בליינים בני 26 ומעלה, שמחפשים אנשים בני גילם לצאת איתם וליהנות באמת.

המקום מציע שילוב של מוזיקת מיינסטרים מכל העולם, מוזיקה ישראלית והאוס ניו יורקי. המרא?ה המיוחד של המקום משלים את התמונה של דאנס בר שכולו ממש בראש שלך – מקום שכיף לבלות בו, לעשות חיים עם החבר'ה ולפגוש אנשים חדשים. 

Octopus Bar הוא מועדון שנראה קצת אחרת...
 החלל של Octopus Bar מאופיין בתקרה גבוהה מאוד, כיאה להאנגרים של נמל תל אביב, שבעבר איחסנו כמויות גדולות של סחורות. ההאנגר הזה נותן לבאים בשעריו תחושה של מקום גדול ומרווח – לא דבר שקל למצוא היום במועדונים אחרים בישראל.

בעלי המועדון הם אנשים עם ניסיון רב בעולם הבילויים בישראל – הם המקימים של מועדון הסאבלט הקיצי, המנדיס, הבובה מרה, המיוזיק רום ועוד מיני רבים. הפעם הם החליטו להציע לבלייני האזור מקום שיחמם את לילות החורף הקרים, ועשו זאת בדמות המועדון Octopus Bar.

לחגוג כל אירוע עם Octopus Bar
 Octopus Bar הוא לא רק דאנס בר, אלא מקום בו אפשר לחגוג גם אירועים חשובים: מסיבות רווקים ורווקות, ימי הולדת מיוחדים, הרמת כוסית לציון תאריך חשוב ואפילו אירועים עסקיים – כל זה במקביל להתרחשויות ולפעילות על רחבת הריקודים, כשלחוגגים יש אפשרות ליהנות הן מהאווירה של המועדון והן מההטבות של האירוע הפרטי אליו הוזמנו.

איך זה קורה? Octopus Bar מציע, מלבד רחבת הריקודים, גם גלריה עליונה בה יכולים לשהות עד 150 איש בו זמנית. הגלריה מופרדת מרחבת הריקודים העיקרית ומאפשרת חגיגה פרטית, באווירת המועדון. כך מציע Octopus Bar בילוי אמיתי במרכז העניינים וארגון אירועים מסוגים שונים באווירה כיפית אמיתית.